Služby

Snažíme se, abyste s námi byli spokojeni, a proto nabízíme ještě víc. Kromě našich výrobků Vám nabízíme také služby, které souvisejí s naší činností a my věříme, že by Vám mohly dobře posloužit. Ať už se jedná o volné skladovací prostory, využití volné kapacity našich zařízení, případně služby naší laboratoře. Pro podrobnosti se na nás s důvěrou obraťte.  

SKLADOVÁNÍ

Nabízíme Vám bezpečné uskladnění Vašeho zboží v našich skladech ve Vodňanech. Kromě základního skladování Vám nabízíme také štítkování nebo přebalování zboží podle požadavku. 

Naše sklady jsou zateplené, uložené zboží je pojištěné a je pod nepřetržitým kamerovým záznamem. 

HOMOGENIZACE UHLÍKOVÝCH MATERIÁLŮ

Pokud máte problém s nehomogenitou materiálů, rádi Vám homogenitu především grafitových prášků pomůžeme napravit. Váš materiál také můžeme přebalit do vhodnějších obalů, a to například z velkoobjemových vaků do pytlů. Možností je také přebalování tekutých materiálů například z IBC kontejnerů do menších obalů. 

Zabýváme se také výrobou směsí, a to především základního grafitu a dalších sypkých materiálů jako jsou bentonit, kaolin, mastek a molybden disulfid.

VÝROBA NA ZÁKLADĚ ZÁKAZNICKÝCH RECEPTUR

Můžete využít naší volnou kapacitu pro převedení Vaší výroby například grafitových disperzí na naše zařízení.

Rádi zpracujeme, po sepsání vzájemné dohody, práškové materiály, se kterými neradi pracujete do podoby požadované disperze, se kterou se Vám dále bude pracovat lépe. 
 

LABORATORNÍ ANALÝZY A TESTOVÁNÍ

Nabízíme Vám provedení laboratorních analýz v naší laboratoři a souboru testů podle Vašeho zadání. 

Jedná se především o možnosti analýz práškových materiálů a analýzu vlastnosti disperzí. Můžeme také posoudit Vaše materiály a nabídnout Vám naši alternativu.

Další informace si vyžádejte na telefonu: +420 731 860 546

Nabízíme řešení

Využijte naše odborné znalosti, naše nadšení a naše zdroje pro Váš projekt nebo pro vyřešení Vašeho problému.